TASTE OF THE WILD Puppy Pacific Stream - suché krmivo pre psov - 2 kg
Kód: DLZTOWKAR0066Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Puppy Pacific Stream - suché krmivo pre psov - 2 kg| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Chuť krmiva | Losos |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Alergia |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Losos, Ryby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Labrador |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Proteíny | 27% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 7,3% |
| Hrubá vláknina | 5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198612451 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Chuť krmiva: | Losos |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Alergia |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Losos, Ryby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Labrador |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Proteíny: | 27% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 7,3% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
