TASTE OF THE WILD Southwest Canyon Canine Formula - suché krmivo pre psov - 5,6 kg
Kód: DLZTOWKAR0071Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Southwest Canyon Canine Formula - suché krmivo pre psov - 5,6 kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Alergia |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 7,8% |
| Hrubý popol | 4,5% |
| Proteíny | 29% |
| Obsah tuku | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614356 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Alergia |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 5,6 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 7,8% |
| Hrubý popol: | 4,5% |
| Proteíny: | 29% |
| Obsah tuku: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
