TASTE OF THE WILD Wetlands - suché krmivo pre psov - 12,2 kg
Kód: DLZTOWKAR0073Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Wetlands - suché krmivo pre psov - 12,2 kg| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Účinky na zdravie | Zvýšená úroveň energie |
| Bez gluténu | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva | Kačka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny |
| Hmotnosť | 12,2 kg |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubý popol | 8,8% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614226 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Účinky na zdravie: | Zvýšená úroveň energie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva: | Kačka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubý popol: | 8,8% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
