TASTE OF THE WILD Wild Wetlands - suché krmivo pre psov - 5,6 kg
Kód: DLZTOWKAR0074Podrobný popis
TASTE OF THE WILD Wild Wetlands - suché krmivo pre psov - 5,6 kg| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Chuť krmiva | Kačka |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Účinky na zdravie | Zlepšenie kondície |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 18% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198614219 |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Chuť krmiva: | Kačka |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Účinky na zdravie: | Zlepšenie kondície |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny |
| Hmotnosť: | 5,6 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
