THANK'Q Standard Chicken - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: DLPHRKKAS0015Podrobný popis
THANK'Q Standard Chicken - suché krmivo pre psov - 10kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Žiadne špeciálne potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 18% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5941878203252 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Žiadne špeciálne potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 18% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
