TROVET ASD s čerstvým kuracím mäsom - suché krmivo pre psov - 3 kg
Kód: VETTVTKSP0018Podrobný popis
TROVET ASD s čerstvým kuracím mäsom - suché krmivo pre psov - 3 kg| Účinky na zdravie | Renálne zdravie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Nie |
| Ďalšie funkcie | Chorý močový trakt, Struvitové kamene |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Špecifické potreby zvieraťa | Udržiavanie správnej úrovne pH moču, prevencia vzniku obličkových kameňov |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water. |
| Obsah tuku | 18,5% |
| Obsah vitamínu E | 150 mg/kg |
| Proteíny | 23,5% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Fosforu | 0,5% |
| Obsah vitamínu C | 200 mg/kg |
| Vápnik | 0,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8716811000260 |
| Účinky na zdravie: | Renálne zdravie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Chorý močový trakt, Struvitové kamene |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Udržiavanie správnej úrovne pH moču, prevencia vzniku obličkových kameňov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water. |
| Obsah tuku: | 18,5% |
| Obsah vitamínu E: | 150 mg/kg |
| Proteíny: | 23,5% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Fosforu: | 0,5% |
| Obsah vitamínu C: | 200 mg/kg |
| Vápnik: | 0,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
