TROVET Hypoallergenic HPD Horse - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: VETTVTKSP0030Podrobný popis
TROVET Hypoallergenic HPD Horse - suché krmivo pre psov - 10kg| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Gastrointestinálne problémy, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Proteíny | 23,5% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Hrubý popol | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037376659 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Gastrointestinálne problémy, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Proteíny: | 23,5% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
