TROVET Intestinal DPD Duck - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: VETTVTKSP0040Podrobný popis
TROVET Intestinal DPD Duck - suché krmivo pre psov - 10kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Poruchy vstrebávania v črevách, Alergia, Akútna hnačka, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Alergia, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 22% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037376536 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Poruchy vstrebávania v črevách, Alergia, Akútna hnačka, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Alergia, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 22% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
