TROVET Mobility & Geriatrics MGD Poultry- suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: VETTVTKSP0046Podrobný popis
TROVET Mobility & Geriatrics MGD Poultry- suché krmivo pre psov - 12,5kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov, Podpora kĺbov |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Bez gluténu | Nie |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Oneskorenie procesov starnutia |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 18% |
| Hrubý popol | 4,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8716811000772 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov, Podpora kĺbov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Bez gluténu: | Nie |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Oneskorenie procesov starnutia |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 18% |
| Hrubý popol: | 4,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
