TROVET Regulator OHD - suché krmivo pre psov - 10kg
Kód: VETTVTKSP0052Podrobný popis
TROVET Regulator OHD - suché krmivo pre psov - 10kg| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora trávenia, Alergia, Vlasy a pokožka, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Poruchy vstrebávania v črevách, Ochrana kĺbov |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Hrubý popol | 5,8% |
| Proteíny | 22% |
| Hrubá vláknina | 4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037378349 |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora trávenia, Alergia, Vlasy a pokožka, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu, Poruchy vstrebávania v črevách, Ochrana kĺbov |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Hrubý popol: | 5,8% |
| Proteíny: | 22% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
