TROVET Regulator OHD - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: VETTVTKSP0051Podrobný popis
TROVET Regulator OHD - suché krmivo pre psov - 3kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Ochrana pred ochorením srdca, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku, Alergia |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Hrubý popol | 5,8% |
| Proteíny | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037377311 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Ochrana pred ochorením srdca, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku, Alergia |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Hrubý popol: | 5,8% |
| Proteíny: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
