TROVET Renal & Oxalate RID - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: VETTVTKSP0035Podrobný popis
TROVET Renal & Oxalate RID - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Struvitové kamene, Chorý močový trakt, Zlyhanie obličiek |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Kontrola funkcie močových ciest, Zníženie tvorby urátových, oxalátových a cystínových kameňov, Nedostatočný výkon obličiek, Ochrana obličiek, Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Keep out of the reach of children., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubý popol | 4,5% |
| Proteíny | 14,5% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037376574 |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Struvitové kamene, Chorý močový trakt, Zlyhanie obličiek |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Kontrola funkcie močových ciest, Zníženie tvorby urátových, oxalátových a cystínových kameňov, Nedostatočný výkon obličiek, Ochrana obličiek, Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Keep out of the reach of children., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubý popol: | 4,5% |
| Proteíny: | 14,5% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
