TROVET Urinary Struvite ASD Chicken - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: VETTVTKSP0031Podrobný popis
TROVET Urinary Struvite ASD Chicken - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Bez gluténu | Nie |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Struvitové kamene |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure access to fresh water., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Proteíny | 23,5% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Hrubý popol | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8413037376550 |
| Bez gluténu: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Struvitové kamene |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure access to fresh water., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Proteíny: | 23,5% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
