VERSELE-LAGA Classic Duo Krok - suché krmivo pre psov - 20 kg
Kód: DLPVSLKAS0001Podrobný popis
VERSELE-LAGA Classic Duo Krok - suché krmivo pre psov - 20 kg| Typ zvieraťa | Pes |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 22% |
| Hrubý popol | 7% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5410340380130 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 22% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
