VERSELE-LAGA Classic Lamb & Rice - suché krmivo pre psov - 20 kg
Kód: DLZVSLKSP0011Podrobný popis
VERSELE-LAGA Classic Lamb & Rice - suché krmivo pre psov - 20 kg| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | ryža, Jahňacie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 10% |
| Proteíny | 22% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5410340380178 |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | ryža, Jahňacie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Proteíny: | 22% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
