VET RESPONSE Gastrointestinal Low fat - suché krmivo pre psov - 1,6kg
Kód: VETVREKSP0018Podrobný popis
VET RESPONSE Gastrointestinal Low fat - suché krmivo pre psov - 1,6kg| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Morka |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Pankreatická nedostatočnosť, Citlivý žalúdok, Prevencia exokrinnej pankreatickej insuficiencie, Pankreatitída, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Pankreas, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
| Proteíny | 21% |
| Hrubý popol | 6,3% |
| Obsah tuku | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731523656 |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Pankreatická nedostatočnosť, Citlivý žalúdok, Prevencia exokrinnej pankreatickej insuficiencie, Pankreatitída, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Pankreas, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
| Proteíny: | 21% |
| Hrubý popol: | 6,3% |
| Obsah tuku: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
