VET RESPONSE Hypoallergenic - suché krmivo pre psov - 8kg
Kód: VETVREKSP0004Podrobný popis
VET RESPONSE Hypoallergenic - suché krmivo pre psov - 8kg| Ďalšie funkcie | Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Alergia, Koža a srsť |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Hrubý popol | 5,5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 21% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521928 |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Alergia, Koža a srsť |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Hrubý popol: | 5,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 21% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
