VET RESPONSE Renal - suché krmivo pre psov - 8kg
Kód: VETVREKSP0006Podrobný popis
VET RESPONSE Renal - suché krmivo pre psov - 8kg| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zdravé obličky, Ochrana obličiek |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Zlyhanie obličiek |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 14,5% |
| Hrubý popol | 4,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521942 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zdravé obličky, Ochrana obličiek |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Zlyhanie obličiek |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 14,5% |
| Hrubý popol: | 4,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
