VET RESPONSE Urinary - suché krmivo pre psov - 1,6kg
Kód: VETVREKSP0017Podrobný popis
VET RESPONSE Urinary - suché krmivo pre psov - 1,6kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Struvitové kamene |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia tvorby struvitových kameňov, Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Morka |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Proteíny | 20% |
| Hrubý popol | 5% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731523472 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Struvitové kamene |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia tvorby struvitových kameňov, Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Proteíny: | 20% |
| Hrubý popol: | 5% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
