VET RESPONSE Weight balance - suché krmivo pre psov - 1,6kg
Kód: VETVREKSP0007Podrobný popis
VET RESPONSE Weight balance - suché krmivo pre psov - 1,6kg| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Kategória | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Veterinárna klasifikácia | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 9% |
| Proteíny | 32% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521959 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Kategória: | Pre psa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Veterinárna klasifikácia: | Dietetická kŕmna zmes, Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 9% |
| Proteíny: | 32% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
