VET RESPONSE Weight balance - suché krmivo pre psov - 8kg
Kód: VETVREKSP0008Podrobný popis
VET RESPONSE Weight balance - suché krmivo pre psov - 8kg| Hmotnosť | 8 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 32% |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah tuku | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521966 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 32% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah tuku: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
