Veterinary Diets Joint Mobility Dry Dog Kuracie mäso 12 kg
Kód: AMABEZKAR3011Podrobný popis
Veterinary Diets Joint Mobility Dry Dog Kuracie mäso 12 kg| Účinky na zdravie | Bedrá a kĺby |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Stredné (11 - 25 kg), Veľké (26 až 44 kg), Obrovský (> 45 kg) |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
| Vápnik | 1,15% |
| Obsah tuku | 11% |
| Obsah železa | 220 mg/kg |
| Proteíny | 27% |
| Fosforu | 0,95% |
| Obsah medi | 14 mg/kg |
| Hrubý popol | 7,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255129754 |
| Účinky na zdravie: | Bedrá a kĺby |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Stredné (11 - 25 kg), Veľké (26 až 44 kg), Obrovský (> 45 kg) |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 2,7% |
| Vápnik: | 1,15% |
| Obsah tuku: | 11% |
| Obsah železa: | 220 mg/kg |
| Proteíny: | 27% |
| Fosforu: | 0,95% |
| Obsah medi: | 14 mg/kg |
| Hrubý popol: | 7,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
