VETEXPERT Veterinary Diet Dermatosis Dog Lamb & Krill - suha hrana za pse - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0037Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Dermatosis Dog Lamb & Krill - suha hrana za pse - 2 kg| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Koža a srsť |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Bez lepku, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 24% |
| Hrubý popol | 8,8% |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsah vlhkosti | 9,3% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414211292 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Koža a srsť |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Bez lepku, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 24% |
| Hrubý popol: | 8,8% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Obsah vlhkosti: | 9,3% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
