VETEXPERT Veterinary Diet Hepatic Dog - suha hrana za pse - 2kg
Kód: DLPVEEKAS0043Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Hepatic Dog - suha hrana za pse - 2kg| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pečeňové, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu, Ochorenia pečene |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Chorá pečeň |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 17,5% |
| Obsah vlhkosti | 8,5% |
| Hrubý popol | 5,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414200906 |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pečeňové, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu, Ochorenia pečene |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Chorá pečeň |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 17,5% |
| Obsah vlhkosti: | 8,5% |
| Hrubý popol: | 5,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
