VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - suha pasja hrana - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0048Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - suha pasja hrana - 2 kg| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Gastrointestinálne problémy, Alergia, Podpora trávenia, Rekonvalescencia |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Dehydratácia, Zotavenie po operácii tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Obdobie rekonvalescencie, Zotavenie, Správne trávenie, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7% |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902768346558 |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Gastrointestinálne problémy, Alergia, Podpora trávenia, Rekonvalescencia |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Dehydratácia, Zotavenie po operácii tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Obdobie rekonvalescencie, Zotavenie, Správne trávenie, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
