WIEJSKA ZAGRODA Lamb with spinach S puppy - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPWZAKAS0011Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Lamb with spinach S puppy - suché krmivo pre psov - 2kg| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Obsah tuku | 21% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292920 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Obsah tuku: | 21% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
