WIEJSKA ZAGRODA Duck with pear M - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPWZAKAS0061Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Duck with pear M - suché krmivo pre psov - 2kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 21% |
| Hrubý popol | 10% |
| Proteíny | 32% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292807 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 21% |
| Hrubý popol: | 10% |
| Proteíny: | 32% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
