WIEJSKA ZAGRODA Gozdni Okusi Svinjina z Jelenom Hrustljavo S - suha hrana za pse - 9kg
Kód: DLPWZAKAS0033Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Gozdni Okusi Svinjina z Jelenom Hrustljavo S - suha hrana za pse - 9kg| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Budovanie svalov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah tuku | 20% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 31% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342291749 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Budovanie svalov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Neznášanlivosť obilnín, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 31% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
