WIEJSKA ZAGRODA Morske Ribe Hrustljavo M - Suha Hrana za Pse - 9 kg
Kód: DLPWZAKAS0034Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Morske Ribe Hrustljavo M - Suha Hrana za Pse - 9 kg| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť, Zlepšenie zdravia kože |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Hrubý popol | 9% |
| Obsah tuku | 21% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292302 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť, Zlepšenie zdravia kože |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Obsah tuku: | 21% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
