WIEJSKA ZAGRODA Puran z jagnjetino M – suha hrana za pse – 20kg
Kód: DLPWZAKAS0023Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Puran z jagnjetino M – suha hrana za pse – 20kg| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín |
| Hlavná chuť | Morka |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Hrubý popol | 9,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 21% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292852 |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 21% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
