WIEJSKA ZAGRODA Turkey with apple M Puppy - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPWZAKAS0052Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Turkey with apple M Puppy - suché krmivo pre psov - 9kg| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Hlavná chuť | Morka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 21% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubý popol | 8% |
| Proteíny | 30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292968 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 21% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Proteíny: | 30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
