WIEJSKA ZAGRODA Turkey with goose M - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPWZAKAS0050Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Turkey with goose M - suché krmivo pre psov - 9kg| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Morka |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 31% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292784 |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 31% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
