WOLFSBLUT Polar Night Reindeer with sweet potatoes - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0010Podrobný popis
WOLFSBLUT Polar Night Reindeer with sweet potatoes - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana svalovej hmoty, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Soby |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 24% |
| Hrubý popol | 10% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603785001 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana svalovej hmoty, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Soby |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 24% |
| Hrubý popol: | 10% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
