WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPWBLKAS0024Podrobný popis
WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - suché krmivo pre psov - 12kg| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Gastrointestinálne problémy, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | WOLFSBLUT VetLine |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubý popol | 9,5% |
| Proteíny | 20% |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603786558 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Gastrointestinálne problémy, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | WOLFSBLUT VetLine |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
| Proteíny: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
