WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPWBLKAS0029Podrobný popis
WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - suché krmivo pre psov - 2kg| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez lepku, Gastrointestinálne problémy, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Séria | WOLFSBLUT VetLine |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Poruchy vstrebávania v črevách, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 20% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubý popol | 9,5% |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603786541 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez lepku, Gastrointestinálne problémy, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Séria: | WOLFSBLUT VetLine |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Poruchy vstrebávania v črevách, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 20% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
