BOZITA Indoor & Sterilised Chicken – suché krmivo pre mačku – 2 kg
Kód: DLSBZTZWI0061Podrobný popis
BOZITA Indoor & Sterilised Chicken – suché krmivo pre mačku – 2 kg| Kategória | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Sterilizácia, Vnútorné mačky, Podpora imunity, Nadváha, Všeobecný zdravotný stav |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Mačka, ktorá nechodí von, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sterilizované |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Always keep the product in a sealed container. |
| Obsah tuku | 14% |
| Proteíny | 32% |
| Hrubý popol | 7% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7311030317215 |
| Kategória: | Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Sterilizácia, Vnútorné mačky, Podpora imunity, Nadváha, Všeobecný zdravotný stav |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Mačka, ktorá nechodí von, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sterilizované |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Always keep the product in a sealed container. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Proteíny: | 32% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
