BRIT Care Cat Grain-Free Haircare - suché krmivo pre mačky - 2 kg
Kód: DLKRITKAS0024Podrobný popis
BRIT Care Cat Grain-Free Haircare - suché krmivo pre mačky - 2 kg| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Účinky na zdravie | Koža a srsť |
| Séria | BRIT Care |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso, Ryby, Losos |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť, Vypadávanie vlasov |
| Kategória | Pre mačky |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Losos |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Proteíny | 31% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602540884 |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom, Jarné stránky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Koža a srsť |
| Séria: | BRIT Care |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso, Ryby, Losos |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť, Vypadávanie vlasov |
| Kategória: | Pre mačky |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Losos |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Proteíny: | 31% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
