EDEN Original Cousine - suha hrana za mačke - 10 kg
Kód: DLKEDEKAS0004Podrobný popis
EDEN Original Cousine - suha hrana za mačke - 10 kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Zmes chutí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Neznášanlivosť obilnín, Sterilizované |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Budovanie svalov, Sterilizácia, Alergia, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Hrubý popol | 10,5% |
| Obsah tuku | 23% |
| Proteíny | 43% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5060438810386 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Neznášanlivosť obilnín, Sterilizované |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Budovanie svalov, Sterilizácia, Alergia, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Hrubý popol: | 10,5% |
| Obsah tuku: | 23% |
| Proteíny: | 43% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
