Josera 4032254755012 cats suché krmivo 400 g Kitten Poultry
Kód: DLZJOSKDK0003Podrobný popis
Josera 4032254755012 cats suché krmivo 400 g Kitten Poultry| Množstvo | 1 |
| Fáza života zvieraťa | Mačiatko |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 400 g |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie | Kontrola bezoárov, Obdobie rastu, Tehotenstvo a dojčenie, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Kategória | Pre mačky |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah vitamínu A | 24000 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah vitamínu E | 220 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1800 IU/kg |
| Obsah tuku | 22% |
| Proteíny | 36% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254755012 |
| Množstvo: | 1 |
| Fáza života zvieraťa: | Mačiatko |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, Vitamín A, vitamín D3 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie: | Kontrola bezoárov, Obdobie rastu, Tehotenstvo a dojčenie, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Kategória: | Pre mačky |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia: | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah vitamínu A: | 24000 IU/kg |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah vitamínu E: | 220 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1800 IU/kg |
| Obsah tuku: | 22% |
| Proteíny: | 36% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
