Josera 9310 suché krmivo pre mačky Adult hydina,losos 10 kg
Kód: AMABEZKAR4045Podrobný popis
Josera 9310 suché krmivo pre mačky Adult hydina,losos 10 kg| Obsahuje vitamíny | vitamín B6, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín B1, Vitamín A, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín D3, vitamín B2 |
| Typ balenia | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Chuť krmiva | Hydina, Losos |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Ďalšie funkcie | Sterilizácia, Bez lepku, Kontrola bezoárov |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Metabolizovateľná energia (ME) | 3726 kcal / kg, 15,6 MJ/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 90 mg/kg |
| Obsah mangánu | 15 mg/kg |
| Obsah horčíka | 0,09% |
| Proteíny | 31% |
| Obsah vitamínu B12 | 100 μg/kg |
| Obsah selénu | 0,23 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 50 mg/kg |
| Obsah železa | 175 mg/kg |
| Obsah biotínu | 1000 μg/kg |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 15 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah taurínu | 1500 mg/kg |
| Obsah tuku | 13,5% |
| Obsah zinku | 150 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 5 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 18000 IU/kg |
| Vápnik | 1,2% |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 20 mg/kg |
| Obsah jódu | 1,8 mg/kg |
| Fosforu | 1,1% |
| Obsah vitamínu D3 | 1800 IU/kg |
| Obsah draslíka | 0,6% |
| Obsah vitamínu B6 | 20 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 220 mg/kg |
| Obsah medi | 18 mg/kg |
| Sodík | 0,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254749134 |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín B6, Vitamín B12, Vitamín B3, Vitamín B1, Vitamín A, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín D3, vitamín B2 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Chuť krmiva: | Hydina, Losos |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Ďalšie funkcie: | Sterilizácia, Bez lepku, Kontrola bezoárov |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Metabolizovateľná energia (ME): | 3726 kcal / kg, 15,6 MJ/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 90 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 15 mg/kg |
| Obsah horčíka: | 0,09% |
| Proteíny: | 31% |
| Obsah vitamínu B12: | 100 μg/kg |
| Obsah selénu: | 0,23 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 50 mg/kg |
| Obsah železa: | 175 mg/kg |
| Obsah biotínu: | 1000 μg/kg |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 15 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah taurínu: | 1500 mg/kg |
| Obsah tuku: | 13,5% |
| Obsah zinku: | 150 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 5 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 18000 IU/kg |
| Vápnik: | 1,2% |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 20 mg/kg |
| Obsah jódu: | 1,8 mg/kg |
| Fosforu: | 1,1% |
| Obsah vitamínu D3: | 1800 IU/kg |
| Obsah draslíka: | 0,6% |
| Obsah vitamínu B6: | 20 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 220 mg/kg |
| Obsah medi: | 18 mg/kg |
| Sodík: | 0,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
