JOSERA JosiCat Beef - suché krmivo pre mačky - 10 kg
Kód: DLZJOSKAR0006Podrobný popis
JOSERA JosiCat Beef - suché krmivo pre mačky - 10 kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Kategória | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Séria | JOSERA JosiCat |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Typ balenia | Vrecko |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 7,2% |
| Obsah tuku | 9% |
| Proteíny | 27,5% |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254753339 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Kategória: | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Séria: | JOSERA JosiCat |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 7,2% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Proteíny: | 27,5% |
| Hrubá vláknina: | 2,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
