JOSERA JosiCat Kitten - suché krmivo pre mačky - 1,9 kg
Kód: DLKJOSKAS0008Podrobný popis
JOSERA JosiCat Kitten - suché krmivo pre mačky - 1,9 kg| Fáza života zvieraťa | Mačiatko |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | JOSERA JosiCat |
| Účinky na zdravie | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 1,9 kg |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 7,1% |
| Hrubá vláknina | 2,1% |
| Obsah tuku | 18% |
| Proteíny | 32% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254774921 |
| Fáza života zvieraťa: | Mačiatko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | JOSERA JosiCat |
| Účinky na zdravie: | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 1,9 kg |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 7,1% |
| Hrubá vláknina: | 2,1% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Proteíny: | 32% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
