Josera Minette Mačiatko 10 kg
Kód: DLZJOSKAR0001Podrobný popis
Josera Minette Mačiatko 10 kg| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Kontrola bezoárov, Tehotenstvo a dojčenie |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Obsahuje vitamíny | vitamín B2, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B6, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín D3, Vitamín B1, Vitamín A |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez obilnín | Áno |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vitamínu B6 | 20 mg/kg |
| Metabolizovateľná energia (ME) | 17,5 MJ/kg |
| Fosforu | 1,1% |
| Obsah vitamínu D3 | 1800 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 20 mg/kg |
| Obsah taurínu | 1600 mg/kg |
| Obsah jódu | 1,8 mg/kg |
| Obsah medi | 18 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 90 mg/kg |
| Obsah železa | 175 mg/kg |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 22% |
| Obsah biotínu | 1000 μg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 100 μg/kg |
| Obsah zinku | 150 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 220 mg/kg |
| Proteíny | 35% |
| Obsah mangánu | 15 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,25 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 50 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 24000 IU/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 15 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 5 mg/kg |
| Vápnik | 1,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254748960 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Kontrola bezoárov, Tehotenstvo a dojčenie |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín B2, vitamín E, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B6, Vitamín B12, Vitamín B3, vitamín D3, Vitamín B1, Vitamín A |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez obilnín: | Áno |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia: | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vitamínu B6: | 20 mg/kg |
| Metabolizovateľná energia (ME): | 17,5 MJ/kg |
| Fosforu: | 1,1% |
| Obsah vitamínu D3: | 1800 IU/kg |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 20 mg/kg |
| Obsah taurínu: | 1600 mg/kg |
| Obsah jódu: | 1,8 mg/kg |
| Obsah medi: | 18 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 90 mg/kg |
| Obsah železa: | 175 mg/kg |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 22% |
| Obsah biotínu: | 1000 μg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 100 μg/kg |
| Obsah zinku: | 150 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 220 mg/kg |
| Proteíny: | 35% |
| Obsah mangánu: | 15 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,25 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 50 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 24000 IU/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 15 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 5 mg/kg |
| Vápnik: | 1,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
