Josera NatureCat suché krmivo pre mačky Ryby - 10kg
Kód: AMABEZKAR4047Podrobný popis
Josera NatureCat suché krmivo pre mačky Ryby - 10kg| Množstvo | 1 |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Kontrola bezoárov |
| Kategória | Pre mačky |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Chuť krmiva | Ryba |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254749288 |
| Množstvo: | 1 |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Kontrola bezoárov |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Chuť krmiva: | Ryba |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Upozornenia: | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
