Josera Senior suché krmivo pre mačky 10 kg kukurica, pečeň, ryža
Kód: DLZJOSKSK0014Podrobný popis
Josera Senior suché krmivo pre mačky 10 kg kukurica, pečeň, ryža| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Pre mačky |
| Séria | JOSERA Super Premium |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín C |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Chuť krmiva | kukurica, Pečeň, ryža |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Pre seniorov |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4032254757856 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Pre mačky |
| Séria: | JOSERA Super Premium |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín C |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Chuť krmiva: | kukurica, Pečeň, ryža |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Pre seniorov |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
