KATTOVIT Urinary Tuna - suché krmivo pre mačky - 4kg
Kód: DLZKTTKSK0007Podrobný popis
KATTOVIT Urinary Tuna - suché krmivo pre mačky - 4kg| Ďalšie funkcie | Struvitové kamene, Chorý močový trakt |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | KATTOVIT Feline Diet |
| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov, Ochrana močového systému, Prevencia tvorby struvitových kameňov |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Nie |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., Always keep the product in a sealed container. |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Proteíny | 34% |
| Obsah tuku | 22,5% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4000158771636 |
| Ďalšie funkcie: | Struvitové kamene, Chorý močový trakt |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | KATTOVIT Feline Diet |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana pred tvorbou struvitových a kalcium-oxalátových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov, Ochrana močového systému, Prevencia tvorby struvitových kameňov |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., Always keep the product in a sealed container. |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Proteíny: | 34% |
| Obsah tuku: | 22,5% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
