ORIJEN Guardian 8 - suché krmivo pre mačky - 4,5 kg
Kód: DLKORJKAS0003Podrobný popis
ORIJEN Guardian 8 - suché krmivo pre mačky - 4,5 kg| Ďalšie funkcie | Sterilizácia, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso, Losos |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť | Losos, Ryby, Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 4,5 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 18% |
| Proteíny | 40% |
| Hrubý popol | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992718930 |
| Ďalšie funkcie: | Sterilizácia, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso, Losos |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť: | Losos, Ryby, Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 4,5 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Proteíny: | 40% |
| Hrubý popol: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
