ORIJEN Original Cat – suché krmivo pre mačky – 340 g
Kód: DLZORJKSK0017Podrobný popis
ORIJEN Original Cat – suché krmivo pre mačky – 340 g| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Junior, Dospelí, V každom veku |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín B1, Vitamín A, vitamín E, vitamín B2, vitamín B6, Vitamin B5, vitamín D3 |
| Chuť krmiva | Turecko, Kuracie mäso, Ryba |
| Fáza života zvieraťa | Mačiatko |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť | 340 g |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Nadváha |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso, Morka |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória | Pre mačky |
| Proteíny | 40% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992280345 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Junior, Dospelí, V každom veku |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín B1, Vitamín A, vitamín E, vitamín B2, vitamín B6, Vitamin B5, vitamín D3 |
| Chuť krmiva: | Turecko, Kuracie mäso, Ryba |
| Fáza života zvieraťa: | Mačiatko |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť: | 340 g |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Nadváha |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso, Morka |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória: | Pre mačky |
| Proteíny: | 40% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
