ORIJEN Small Breed Marine Fish - suché krmivo pre psov - 1,8kg
Kód: DLKORJKAS0004Podrobný popis
ORIJEN Small Breed Marine Fish - suché krmivo pre psov - 1,8kg| Hlavná chuť | Ryby |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 40% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Hrubý popol | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992722524 |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 40% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Hrubý popol: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
