PAN MIĘSKO Puran z Gosko Small - suha hrana za mačke - 5 kg
Kód: DLKPMIKAS0003Podrobný popis
PAN MIĘSKO Puran z Gosko Small - suha hrana za mačke - 5 kg| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Morka |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Alergia |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 6% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 38% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292562 |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Alergia |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Provide fresh water for drinking., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 6% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 38% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
